jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۵۸۹   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۵۱

جام جم ورزشی: دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: بازی‌های پرسپولیس را همیشه دنبال می‌کنم چون تیم پرطرفداری است.

دبیرکل AFC :پرسپولیس در آسیا پرطرفدار است بازی‌هایش را دنبال می‌کنم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،الکسی سوسی در گفت و گو با نمایندگان پرسپولیس حاضر در کوالالامپور افزود: شغل من ایجاب می‌کند مسائل فوتبال کشورهای عضو را بررسی کنم و از همه تیم‌ها آگاهی دارم، مسائل پرسپولیس را نیز همیشه دنبال می‌کنم چون تیمی پرطرفدار در آسیا است.

امیر حسینی که در جریان مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا همراه با محمود خوردبین به نمایندگی از جانب باشگاه پرسپولیس حضور داشت با اعلام مطلب فوق خاطرنشان کرد: پس از مراسم قرعه‌کشی، دیداری با آقای دبیر کل داشتیم که در جریان آن صحبت‌هایی رد و بدل شد. ایشان عنوان می‌کردند خیلی از نفرات در پرسپولیس را می‌شناسند و حتی با اشاره به تابلو که گروه‌ها را مشخص می‌کرد، توضیحاتی درباره تیم‌های هم‌گروه به ما دادند و ترغیب می‌کردند که با آمادگی هر چه بیشتر در بازی‌ها حاضر شویم.

وی همچنین درباره علی کریمی هم سوال کرد که وقتی توضیح دادیم به حرفه مربیگری وارد شده و در تیم ملی کمک مربی شده است، خوشحال شد و در پایان برای پرسپولیس هم آرزوی موفقیت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر