jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۵۲۴   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۵

جام جم ورزشی: همین چند روز قبل بود که رسانه‌ها لیستی را منتشر کردند با عنوان لیست خرید مد‌ نظر کادر فنی استقلال برای نیم‌فصل لیگ چهاردهم.

آب پاکی کمیته نقل و انتقالات روی دست قلعه‌نویی

در این لیست نام 6 تا 7 بازیکن به عنوان نفرات مد‌ نظر سرمربی استقلال دیده می‌شد که از جمله آنها می‌توان بابک حاتمی و کاوه رضایی از سایپای البرز، محسن مسلمان از ذوب‌آهن، رضا عنایتی از پدیده مشهد، میلاد نوری از پیکان، میلاد سلیمان‌فلاح و یک بازیکن خارجی را نام برد.

در اینکه باشگاه استقلال در جذب این نفرات تا چه اندازه می‌توانست انتظارات را برآورده کند، تردیدهای زیادی وجود داشت، به خصوص که اکثر این بازیکنان با باشگاه‌های خود قرارداد داشتند و به راحتی نمی‌توانستند رضایتنامه بگیرند اما با این حال خبر رسید در آخرین نشستی که پیش از رسانه‌ای شدن این لیست میان سرمربی استقلال، مدیرعامل باشگاه و کمیته نقل و انتقالات برگزار شد، اعضای کمیته با تشریح وضعیت مالی حاکم بر باشگاه آب پاکی را روی دست سرمربی تیم ریختند مبنی بر اینکه در نقل و انتقالات نیم‌فصل تنها می‌تواند روی 3 تا 4 جابه‌جایی حساب باز کند که یکی از این جابه‌جایی‌ها با پیوستن میلاد سلیمان‌فلاح به استقلال نهایی شد و او تنها باید روی 2 تا 3 خرید دیگر حساب باز کند.

گویا بر اساس همین اتفاق بود که سرمربی استقلال در جذب میلاد نوری از پیکان دچار تردید شد و ترجیح داد در خط میانی روی جذب محسن مسلمان جوان پافشاری کند.(خبر ورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر