jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۹۴۴۸   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۹

جام جم ورزشی: سمبل باشگاه رم دیشب اصلا انگار اعصاب نداشت. کاپیتان 37 ساله رمی دیشب شاهد پیروزی تیمش مقابل جنوا بود.

2 کار عجیب از کاپیتان محبوب رمی ها+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، رم دیشب موفق شد با نتیجه یک بر صفر جنوا را در هفته پانزدهم سری آ ایتالیا شکست بدهد. رم هم اکنون با 35 امتیاز در مکان دوم جدول رده بندی است و یک امتیاز از یوونتوس صدرنشین کمتر دارد. فرانچسکو توتی کاپیتان و سمبل باشگاه رم دیشب دو حرکت عجیب در جریان بازی رم و جنوا از خود نشان داد.

بازوبند کاپیتانی رم در غیاب توتی به بازوی کیتا بود. توتی که سالهاست این بازوبند را بر بازو می‌بندد، در هنگام تعویض، وقتی کیتا برای تحویل آن به کنار خط آمد، آن را رد کرد و بازوبند در دستان کیتا باقی ماند. البته توتی با پرخاش بازوبند کاپیتانی را رد کرد. حرکت دوم و بحث برانگیز وی وقتی بود که یکی از بازیکنان جنوا بر روی زمین افتاده بود. توتی که اعتقاد داشت این بازیکن تمارض می کند لگدی آهسته به کمر این بازیکن زد که البته این حرکت وی دور از چشم داور ماند.

توتی در این صحنه بازوبند کاپیتانی را رد کرد:

در این صحنه نیز او را در حال لگد زدن به بازیکن جنوا می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر