jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۹۴۴۸   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۹

جام جم ورزشی: سمبل باشگاه رم دیشب اصلا انگار اعصاب نداشت. کاپیتان 37 ساله رمی دیشب شاهد پیروزی تیمش مقابل جنوا بود.

2 کار عجیب از کاپیتان محبوب رمی ها+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، رم دیشب موفق شد با نتیجه یک بر صفر جنوا را در هفته پانزدهم سری آ ایتالیا شکست بدهد. رم هم اکنون با 35 امتیاز در مکان دوم جدول رده بندی است و یک امتیاز از یوونتوس صدرنشین کمتر دارد. فرانچسکو توتی کاپیتان و سمبل باشگاه رم دیشب دو حرکت عجیب در جریان بازی رم و جنوا از خود نشان داد.

بازوبند کاپیتانی رم در غیاب توتی به بازوی کیتا بود. توتی که سالهاست این بازوبند را بر بازو می‌بندد، در هنگام تعویض، وقتی کیتا برای تحویل آن به کنار خط آمد، آن را رد کرد و بازوبند در دستان کیتا باقی ماند. البته توتی با پرخاش بازوبند کاپیتانی را رد کرد. حرکت دوم و بحث برانگیز وی وقتی بود که یکی از بازیکنان جنوا بر روی زمین افتاده بود. توتی که اعتقاد داشت این بازیکن تمارض می کند لگدی آهسته به کمر این بازیکن زد که البته این حرکت وی دور از چشم داور ماند.

توتی در این صحنه بازوبند کاپیتانی را رد کرد:

در این صحنه نیز او را در حال لگد زدن به بازیکن جنوا می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها