jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۴۳۶   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۴

جام جم ورزشی: زلاتکو کرانچار در واکنش به صحبت هایی که اخیرا در ایران درباره وی شده ابراز شگفتی می کند!

واکنش کرانچار به ادعای دائم‌الخمر بودنش

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته پیش بود که علی رغبتی یکی از اعضای کمیسیون تایید مربیان خارجی در برنامه نود علنا دلیل انتخاب نشدن کرانچار به عنوان سرمربی تیم امید را دائم الخمر بودن وی اعلام کرد تا جنجال زیادی ایجاد شود. به فاصله یک هفته از آن جنجال بزرگ کرانچار مصاحبه ای با ایسنا کرده که در بخشی از این مصاحبه در رابطه با آن اتفاق اظهار داشته است: از این صحبت‌ها خیلی شگفت زده شدم. فکر می‌کنم این یک تفاوت فرهنگی بوده. خیلی از مربیان اروپایی چنین شرایطی دارند. من مربی حرفه‌ای هستم و وارد چنین مسائلی نمی شوم. واقعا از این صحبت‌ها شگفت زده شدم. خیلی از مربیان نیز شبیه من هستند.

او درباره احتمال بازگشتش به فوتبال ایران گفت: من هر روز آماده مذاکره هستم، چرا که یک مربی حرفه‌ای ام و دوست دارم کار کنم. اگر تیمی من را بخواهد و شرایط مهیا باشد به ایران باز می‌گردم. دوران خیلی خوبی را در پرسپولیس و سپاهان داشتم. شرایطم در این دو تیم خیلی خوب بود. در سپاهان کارهای زیادی برای موفقیت انجام دادیم و بازیکنان جوان زیادی را پرورش دادیم که در نهایت به تیم ملی ایران رسیدند. رابطه‌ام با هواداران ین دو تیم نیز خوب و همراه با احترام بود. به همین خاطر از دورانم در این دو تیم راضی هستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر