jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۷۴۹۳۹۹   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۸

بارزترین خصوصیات ایشان تعهد به کار بود و من فکرمیکنم این تعهد در زندگی ایشان نیزنمود چشمگیری داشته است.

بارزترین خصوصیت انوشیروان ارجمند از زبان مهران رجبی

مهران رجبی در خصوص درگذشت بازیگر فقید و هنرمند کشور، انوشیروان ارجمند گفت: ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان آرزوی صبر برای بازماندگان را از درگاه خداوند متعال دارم. همکاری بنده به عنوان شاگرد در خدمت مرحوم انوشیروان ارجمند در فیلم سینمایی قائده بازی بود. بعد از آن نیز در چند پروژه دیگر نیز در خدمت ایشان بودم که همین امر باعث شد محبتی از ایشان در دل بنده و همه بازیگرانی که با ایشان همکاری داشته اند ماندگار و جاودان شود.

وی افزود: ایشان بسیار انسان صبور، مودب و با کرامتی بودند و در هنگام اجرای کار تمام تلاش ایشان توجه به جدیت و نقش آفرینی در کار بود.هیچ وقت اهل حاشیه و مسائل خارج از بحث کار نبودند و شخصیت متواضعی داشتند.

مهران رجبی در پایان گفت: بنده مرحوم ارجمند را همیشه استاد خود می دانم و همیشه احترام بر ایشان را برخود واجب میدانستم و می دانم. بارزترین خصوصیات ایشان تعهد به کار بود و من فکرمیکنم این تعهد در زندگی ایشان نیزنمود چشمگیری داشته است و ضمن طلب رحمت و مغفرت از خداوند مطمئن هستم یاد و خاطره ایشان همیشه در دل ها جاودان خواهد ماند.(شریان نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر