jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۰۸۴   ۲۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۵

جام جم ورزشی: "کلیپس" در فوتبال بانوان هم دردسرساز شده است!

ورود کلیپس به فوتبال بانوان ممنوع!

به گزارش جام جم ورزشی ، شاید به زودی ورود کلیپس به فوتبال بانوان ممنوع شود شاید هم خیر، اما اکنون مشخص است که این وسیله دخترانه باعث دردسرهایی برای فوتبال بانوان شده چرا که باعث آسیب دیدگی هایی شده است.

چندی پیش بود که یک پزشک زن اکیدا توصیه کرد بازیکنان فوتبال از کلیپس استفاده نکنند چرا که این شی ممکن است در حین برخورد بازیکنان به یکدیگر باعث آسیب به سر شود. چندی پیش تکل یک بازیکن سهوا بر روی سر بازیکنی که زمین خورده بود فرود آمد، البته درست در جای نصب کلیپس! این حادثه به خیر گذشت اما آن بازیکن در حالی که از درد فریاد می کشید مجبور به ترک زمین مسابقه شد.

یکی از بازیکنان یک تیم لیگ برتری می گوید: "این خیلی مسخره است که مربی تیم به ما می گوید حق ندارید کلیپس بزنید؟! این موضوع به مربی چه ربطی دارد؟ حالا خیلی خوب پول می دهند دستورات عجیب و غریب هم می دهند! یعنی واقعا تمام مشکلات فوتبال ما حل شده حالا فقط مانده کلیپس ما؟!"

البته باید گفت که بر طبق قوانین فیفا هر بازیکنی مجاز است اشیایی که حجم ندارد و البته خطرناک نیست به زمین مسابقه بیاورد همانند مچ بند و یا هدبند اما به نظر می آید کلیپس در زمره اشیای ممنوعه قرار داشته باشد. هر حال در فوتبال بانوان ایران که هزار و یک مشکل دارد زوم کردن بر روی کلیپس عجیب و البته خنده دار است. شما چه فکر می کنید؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر