jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۴۸۵۹۸   ۲۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۰

60 تروریست داعش روز جمعه در درگیری با نیروهای امنیتی عراق در غرب «الرمادی» به هلاکت رسیدند.

60 تروریست داعشی در عراق به هلاکت رسیدند

یک منبع آگاه در پلیس استان «الانبار» گفت: نیروهای امنیتی امروز توانستند پس از درگیری های شدید با تروریست های موجود در منطقه «الدولاب» در غرب الرمادی بر این منطقه تسلط یابند.

وی افزود: در این درگیری بیش از 60 تروریست داعشی از جمله «مروان العامری» والی تروریست ها در منطقه «الدولاب» به هلاکت رسیدند.

این مقام امنیتی که خواست نامش فاش نشود، گفت: عملیات نظامی برای آزادسازی شهر «هیت» در 70 کیلومتری غرب الرمادی همچنان ادامه دارد.

گروه تکفیری - تروریستی داعش که با حمایت غرب و کشورهای همپیمان آمریکا ایجاد شده، جنایت های هولناکی را در سوریه و عراق مرتکب شده است.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها