jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۵۵۲   ۲۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۷

جام جم ورزشی: تیم الف والیبال ساحلی ایران در دیدار مقابل رژیم اشغالگر قدس به میدان نرفت و از صعود به مرحله بعد مسابقات تور جهانی بازماند.

ممانعت والیبال ساحلی ایران از مسابقه با رژیم اشغالگر قدس

تیم الف ایران (تیم 27 مسابقات) متشکل از صابر هوشمند و بهمن سالمی که با پیروزی برابر میزبان برای اولین بار به مسابقات اصلی تور جهانی صعود کرده بود، ابتدا مقابل اسپانیا (تیم ششم مسابقات) به میدان رفت که در دو ست پیاپی با امتیازات 21 بر 19 و 21 بر 17 مغلوب این حریف قدرتمند خود شد. سپس ایران مقابل نروژ (تیم یازدهم مسابقات) موفق شد دو بر یک با امتیازات 21 بر 19، 19 بر 21 و 15 بر 13 این تیم اروپایی را از پیش رو بردارد.

صابر هوشمند و بهمن سالمی در سوم روز مسابقات برای صعود به مرحله دوم می بایست مقابل رژیم اشغالگر قدس (تیم 22 مسابقات) صف آرایی می کردند که در این دیدار حاضر نشدند و بدین ترتیب از صعود به مرحله بعد بازماندند.

همچنین تیم ملی ب ایران (تیم 32 مسابقات) متشکل از ایمان کرمی نژاد و عبدالحامد میرزاعلی با قانون بازنده خوش شانس به مسابقات اصلی راه یافت و در دیدار مقابل هلند (تیم اول مسابقات) دو بر یک با امتیازات 21 بر 13 و 21 بر 19 مغلوب شد و سپس دومین بازی خود را نیز برابر انگلستان (تیم شانزدهم مسابقات) دو بر یک با امتیازات 21 بر 10 (ایران در ست اول)، 21 بر 13، 15 بر 13 واگذار کرد. نماینده دوم والیبال ساحلی کشورمان دیروز5 شنبه 20 آذرماه در آخرین مسابقه خود در تور جهانی مقابل اتریش صف آرایی کرد که این مسابقه را نیز دو بر صفر با امتیازات 21 بر 12 و 21 بر 16 واگذار کرد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها