jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۸۰۳۹   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۱

جام جم ورزشی: روزنامه‌های امروز اسپانیا به پیروزی شب گذشته رئال، شکسته شدن رکورد‌های متعدد با این پیروزی و همچنین دیدار امشب بارسا مقابل پاریس سنت ژرمن اشاره دارد.

صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی امروز اسپانیا+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، پیروزی شب گذشته رئال مقابل لودوگورتس و صعود با پیروزی در تمامی بازی‌ها تیتر اول روزنامه‌های امروز اسپانیا را به خود اختصاص داده است. عبور رونالدو از رکورد رائول با گلزنی در دیدار دیشب و خطا بر روی گرث بیل دیگر موضوعاتی هستند که مطبوعات اسپانیایی آن را پوشش داده اند.

روزنامه مارکا چاپ مادرید با تیتر " بالاخره رسید " به رسیدن رئال به نوزدهمین پیروزی متوالی و شکستن رکورد بارسا پرداخته است:

روزنامه مارکا چاپ کاتالونیا با تیتر "به پیش بارسا" به دیدار امشب بارسلونا و پاریس سنت ژرمن اشاره دارد:

روزنامه مارکا چاپ مادرید با تیتر " تخریب" به شکسته شدن رکورد‌های متعدد در پیروزی شب گذشته رئال مقابل لودوگورتس پرداخته است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر