jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۹۶۲   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۹

جام جم ورزشی: فقط کافی است چند ساعت از حذف تیم بزرگی چون لیورپول از لیگ قهرمانان اروپا بگذرد آنوقت است که "ترول" های تمسخرآمیز بلافاصله منتشر می شود.

تمسخر لیورپولی ها بابت حذف از لیگ قهرمانان اروپا+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، لیورپول با تساوی مقابل بازل از دور رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. خود سوئیسی ها اولین کسانی بودند که حذف لیورپول را در شبکه های مختلف اجتماعی به باد تمسخر گرفتند.

در این عکس لیورپول به کشتی تایتانیک تشبیه شده، کشتی ای که در حال غرق شدن است:

بازل سوئیس در دو فصل اخیر سه تیم انگلیسی را از دور رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حذف کرده است، چلسی و تاتنهام در فصل 2013 و لیورپول در فصل 2014. چلسی و تاتنهام زیر بال و پر لیورپول تازه حذف شده را گرفته اند و نمی گذارند تنها باشد:

بازی تمام شد. راجرز را حذف کنید و با 200 میلیون پوند سوارز را برگردانید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر