jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۵۵۹   ۱۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۷

جام جم ورزشی: دارنده پنج توپ طلای فوتبال زنان دنیا دچار یک سانحه رانندگی شدید شد.

به گزارش جام جم ورزشی ، مارتا داسیلوا بازیکن 27 ساله تیم ملی فوتبال زنان برزیل که هم اکنون در باشگاه تریسوی سوئد بازی می کند در منطقه سانتانا دو ایپانما در برزیل دچار سانحه رانندگی شد. او که پشت فرمان یک آئودی نشسته بود، ناگهان کنترل اتومبیل را از دست داد و اتومبیلش منحرف شد و از جاده خارج شد.

علاوه بر مارتا، سه نفر دیگر نیز دراین اتومبیل بودند که یکی از آنها یک کودک بود. این 4نفر بلافاصله به بیمارستان محلی کلودولفو رودریگس د ملو منتقل شدند ولی بعد از انجام تست های پزشکی مختلف اعلام شد که آنها تنها آسیب هایی جزئی دیده اند و مارتا با وجود زخم های سطحی روی بدنش، می توانست راه برود.

گفتنی است مارتا به عنوان یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال زنان شناخته می شود که تا به حال 5 توپ طلای فوتبال دنیا را برده و امسال نیز به دنبال ششمین توپ طلاست. او کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل در جام جهانی 2015 زنان خواهد بود که خرداد ماه آینده در کانادا برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر