jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۵۵۹   ۱۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۷

جام جم ورزشی: دارنده پنج توپ طلای فوتبال زنان دنیا دچار یک سانحه رانندگی شدید شد.

به گزارش جام جم ورزشی ، مارتا داسیلوا بازیکن 27 ساله تیم ملی فوتبال زنان برزیل که هم اکنون در باشگاه تریسوی سوئد بازی می کند در منطقه سانتانا دو ایپانما در برزیل دچار سانحه رانندگی شد. او که پشت فرمان یک آئودی نشسته بود، ناگهان کنترل اتومبیل را از دست داد و اتومبیلش منحرف شد و از جاده خارج شد.

علاوه بر مارتا، سه نفر دیگر نیز دراین اتومبیل بودند که یکی از آنها یک کودک بود. این 4نفر بلافاصله به بیمارستان محلی کلودولفو رودریگس د ملو منتقل شدند ولی بعد از انجام تست های پزشکی مختلف اعلام شد که آنها تنها آسیب هایی جزئی دیده اند و مارتا با وجود زخم های سطحی روی بدنش، می توانست راه برود.

گفتنی است مارتا به عنوان یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال زنان شناخته می شود که تا به حال 5 توپ طلای فوتبال دنیا را برده و امسال نیز به دنبال ششمین توپ طلاست. او کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل در جام جهانی 2015 زنان خواهد بود که خرداد ماه آینده در کانادا برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها