jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۷۴۷۵۴۷   ۱۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۱

فراری به تازگی از مدل بسیار مخصوصی به نام سرجیو (Sergio) رونمایی کرده است. این مدل بر پایه فراری 458 اسپایدر ساخته شده و از نظر ظاهری شباهت های زیادی با مدل مفهومی 458 اسپایدر دارد ولی تمامی چهره جلویی آن و ورودی های هوا کاملا جدید طراحی و ساخته شده است.

فراری از مدل سرجیو رونمایی کرد + عکس

همانند 458 اسپایدر موتور فراری سرجیو نیز در وسط خودرو قرار گرفته و برای آن دو خروجی اگزوز به همراه یک دیفیوزر مخصوص و رینگ های مخصوص مدل سرجیو در نظر گرفته شده است.

در داخل کابین شباهت های زیادی بین این مدل و 458 وجود دارد اما در مدل سرجیو از صندلی های اسپرت چرمی آلکانترا و همچنین تزئینات کربنی استفاده شده است.

غربالک فرمان آن نیز همانند گذشته قسمتی تخت در پایین آن وجود دارد و نام سرجیو روی آن نقش بسته است.

فراری اعلام کرده که قصد ندارد فعلا اطلاعاتی در مورد پیشرانه این خودرو را منتشر کند اما تنها گفته که موتور آن از نوع 8 سیلندر 4.5 لیتری با توان 605 اسب بخار خواهد بود.

احتمال می رود با این پیشرانه سرجیو بتواند در عرض تنها 3 ثانیه به مرز صد کیلومتر در ساعت برسد.

فراری قصد دارد تنها 6 دستگاه از مدل سرجیو را بسازد و هم اکنون تمامی این شش دستگاه فروخته شده اند.

تاکنون مشخص شده که اولین دستگاه ساخته شده از سرجیو به امارات خواهد رفت.(خودروبانک)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر