jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۷۵۰۸   ۱۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۶

جام جم ورزشی: روزنامه مارکا اسپانیا در گزارشی با تمجید از عملکرد سعید عزت‌اللهی به عنوان یکی از نفرات آینده‌دار آکادمی باشگاه اتلتیکو، از قرار گرفتن نام او در ترکیب این تیم در دیدار با یوونتوس خبر داد.

گزارش روزنامه مارکای اسپانیا از ستاره جوان ایرانی

روزنامه معتبر مارکا چاپ اسپانیا در گزارشی با عنوان "اولین نمایش عزت‌اللهی در لیگ اروپا" به حضور سعید عزت‌اللهی در ترکیب تیم فوتبال اتلتیکومادرید برابر یوونتوس در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در رده جوانان اشاره کرد.

در این گزارش روزنامه مارکا از سعید عزت‌الهی به عنوان یکی از بازیکنان بسیار آینده‌دار آکادمی باشگاه اتلتیکومادرید نام برده که فیزیک و تکنیک قابل ملاحضه داشته و کاپیتان تیم فوتبال زیر 19 سال ایران است.

این بازیکن جوان که پیشنه حضور در جام جهانی نوجوانان 2011 امارات را دارد، پس از صادر شدن کارت بازی‌اش در لیگ جوانان اسپانیا، دو بازی را در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفت، حال فرصت این را دارد تا مقابل یکی دیگر از بزرگان اروپا یوونتوس در شهر تورین به میدان برود.

تصویر متن این گزارش را در زیر مشاهده می‌کنید:

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر