jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۱۷۸   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۵

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز انگلیس را اینجا ببینید.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز انگلیس+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته وستهام موفق شد سوانزی را شکست بدهد و به رده سوم لیگ برتر انگلیس صعود کند. حالا چکش ها(لقب تیم وستهام) برای رسیدن به هدف بزرگ خود که کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده است کار بسیار مشکلی در پیش رو دارند. البته اگر آنها همین روند را حفظ کنند قطعا می توانند به این هدف بزرگ دست یابند. دیروز وستهام با درخشش اندی کارول موفق شد این پیروزی مهم را به دست بیاورد. کارول اکنون به تیتر یک روزنامه های ورزشی انگلیس تبدیل شده است:

روزنامه سان اسپورت در صفحه اول خود به تمجید از اندی کارول پس از گلزنی مقابل سوانسی پرداخته است. این روزنامه به مصدومیت جک ویلشر بازیکن آرسنال هم اشاره می کند، بازیکنی که پنج ماه دور از میادین خواهد بود. البته کار عجیب این روزنامه مونتاژ کردن صورت مورینیو بر روی بدن یک گاو است:

"این پسر من است" . این تیتری است که میرور اسپورت به نقل از سرمربی وستهام درباره کارول به کار می برد:

تیتر روزنامه دیلی میل : "پرواز بلند" :

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها