jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۱۷۸   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۵

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز انگلیس را اینجا ببینید.

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز انگلیس+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روز گذشته وستهام موفق شد سوانزی را شکست بدهد و به رده سوم لیگ برتر انگلیس صعود کند. حالا چکش ها(لقب تیم وستهام) برای رسیدن به هدف بزرگ خود که کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده است کار بسیار مشکلی در پیش رو دارند. البته اگر آنها همین روند را حفظ کنند قطعا می توانند به این هدف بزرگ دست یابند. دیروز وستهام با درخشش اندی کارول موفق شد این پیروزی مهم را به دست بیاورد. کارول اکنون به تیتر یک روزنامه های ورزشی انگلیس تبدیل شده است:

روزنامه سان اسپورت در صفحه اول خود به تمجید از اندی کارول پس از گلزنی مقابل سوانسی پرداخته است. این روزنامه به مصدومیت جک ویلشر بازیکن آرسنال هم اشاره می کند، بازیکنی که پنج ماه دور از میادین خواهد بود. البته کار عجیب این روزنامه مونتاژ کردن صورت مورینیو بر روی بدن یک گاو است:

"این پسر من است" . این تیتری است که میرور اسپورت به نقل از سرمربی وستهام درباره کارول به کار می برد:

تیتر روزنامه دیلی میل : "پرواز بلند" :

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر