jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۷۱۰۱   ۱۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۵

به دلیل ابهامات مالی گسترده در سال های 90 الی 92 توسط مدیران وقت

دستور مرجع قضایی مبنی بر توقف واگذاری باشگاه پرسپولیس

جام جم ورزشی: مدیر حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: دستور مرجع قضایی مبنی بر توقف واگذاری باشگاه پرسپولیس بدلیل ابهامات مالی گسترده در سال های 90 الی 92 توسط مدیران وقت صادر شد.

دستور مرجع قضایی مبنی بر توقف واگذاری باشگاه پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ، علی جمشیدی مدیر حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در خصوص پرونده مطروحه در شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام کرد: اتهام تفهیمی به مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از جانب یک شخص و صرفا یک اتهام بوده و مرتبط با قراردادهای سابق که ایشان هیچ نقشی در امضاء آن نداشته، بوده است که علیرغم توضیحات ارائه شده و دلالت مستندات به بازپرس محترم رسیدگی کننده، موجب اقناع ایشان نشد و شعبه موصوف قرار تامین کیفری از نوع بازداشت موقت برای آقای سیاسی صادر نمودند که با تقدیم لوایح و مستندات به قرار موصوف اعتراض شده است.

مدیر حقوقی باشگاه افزود: اخیرا مقام محترم قضایی طی دستوری به وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی بدلیل عدم افشاء درآمدها و دارایی‌ها و ابهامات مالی گسترده در سنوات 1390 الی 1392 توسط مدیران وقت، بررسی دقیق و افشاء درآمدها و عملکرد مدیران سال‌های موصوف را قبل از هرگونه واگذاری خواستار شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها