jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۶۷۰۴   ۱۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۱

جام جم ورزشی: زلاتکو کرانچار دوباره به نیمکت پرسپولیس نزدیک شده این در حالی است که خبر می رسد مسئولان پرسپولیس به درخشان اولتیماتوم اخراج داده اند.

کرانچار دوباره به پرسپولیس نزدیک شد/اولتیماتوم اخراج به حمید درخشان

به گزارش جام جم ورزشی ، زمانی که حمید درخشان به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد بسیاری بر این اعتقاد بودند که درخشان سرمربی موقت است و کرانچار به زودی جای او را می گیرد اما به مرور سایه کرانچار از درخشان دور شد و دیگر کسی این مربی کروات را گزینه اصلی حضور بر روی نیمکت پرسپولیس ندانست. اما نتایج اخیر پرسپولیس از یک سو و دور شدن قطعی و کامل کرانچار از نیمکت تیم ملی فوتبال امید نیز از سوی دیگر باعث شد تا بحث مجدد حضور این مربی در پرسپولیس شکل بگیرد به خصوص اینکه شنیده می شود سیاسی به حمید درخشان اولتیماتوم داده است.

روزنامه خبر ورزشی امروز خبر داده که سیاسی به درخشان پیغام داده فولاد را نبری اخراجی! به هر حال صحت و سقم این خبر تایید شده نیست اما مشخص است که با نتایج اخیر پرسپولیس، مطرح شدن نام کرانچار به عنوان جانشین درخشان بسیار محتمل است.

البته زلاتکو کرانچار که این روزها به دلیل آنچه که "منشوری بودن" نامیده می شود از حضور بر روی نیمکت تیم ملی امید محروم شد اما به نظر می آید این مشکل وی در پرسپولیس قابل رفع است به شرط اینکه وی خود را با شرایط فرهنگی ایران مطابقت بدهد!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها