jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۶۶۸۶   ۱۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۲

جام جم ورزشی: مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت: مسئولان وزارت ورزش شفاف بگویند بازداشت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مربوط به کدام مدیر قبلی این باشگاه است.

واکنش تند رویانیان به اظهارات مدیرعامل بازداشت شده پرسپولیس

محمد رویانیان درباره بازداشت حمید‌رضا سیاسی و اینکه گفته می‌شود او به دلیل مدیریت مدیران قبلی این باشگاه بازداشت شده گفت: متاسفانه روز گذشته و پس از انتشار خبر بازداشت حمید‌رضا سیاسی افراد مسئول در وزارت ورزش و جوانان صحبت‌های ضد و نقیضی انجام دادند. آنها اعلام کردند که بازداشت مدیر‌عامل پرسپولیس به مدیران قبلی این باشگاه ارتباط دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه من مدتی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کردم خواهان این هستم که آنهایی که مدعی شده‌اند بازداشت سیاسی ارتباطی با مدیران قبلی این باشگاه داشته خیلی شفاف بگویند که این مشکلات مربوط به کدام مدیرعامل سابق پرسپولیس است؟ من حتی برای روشن شدن این شرایط و برای اینکه صحت یا عدم صحت اظهارات برخی مسئولان مشخص شود وکیل حقوقی خود را به شعبه شماره 2 بازپرسی اعزام کردم تا مسائل روشن گردد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من مدتی است که از مدیریت پرسپولیس کنار رفته‌ام اما به دوستان خودم نصیحت می‌کنم و عاجزانه از آنها می‌خواهم که با صحبت‌هایشان شرایط را بدتر نکنند. دوستان من! عاجزانه از شما می‌خواهم که فاصله و خدشه بین هواداران فوتبال، جامعه ورزشی و مسئولین را عمیق‌تر نکنید. چرا باید ما صحبت‌هایی انجام دهیم که وضعیت نامطلوب‌تر از قبل بشود؟

رویانیان در ادامه صحبت‌هایش گفت: آنهایی که مدعی هستند سیاسی به دلیل مدیریت مدیران قبلی پرسپولیس بازداشت شده چرا مسائل را شفاف بیان نمی‌کنند؟ البته عده‌ای اعلام کرده‌اند که این بازداشت به دلیل شکایت کشتی‌گیران و والیبالیست‌های طلبکار از پرسپولیس بوده که اگر چنین باشد این موضوع بحثی کاملا حقوقی است.

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: خدا نکند این اظهار‌نظر‌ها به مانند گزارش‌های مالی‌ای باشد که از بدهی‌های من در پرسپولیس منتشر شد! همانطور که شاهد بودید در یک برنامه تلویزیونی عابدینی و فتح‌الله‌زاده اعلام کردند که بدهی من چقدر است در حالی که عده‌ای بدهی مدیریتی من را بالغ بر 100 میلیارد تومان اعلام کرده بودند. آقایان! چرا با آبروی افراد بازی می‌کنید؟ مراجع قضایی سیاسی را بازداشت کرده اند، اما دوستان با مصاحبه‌هایشان هم قضاوت می کنند و هم خودشان رای صادر می کنند. شماها چه کاره هستید که می‌گویید سیاسی فردا آزاد می‌شود! آقایان؛ اجازه بدهید مراجع ذیصلاح خودشان تصمیمات لازم را اتخاذ خواهند کرد.

وی ادامه داد: پس از جدایی‌ام از پرسپولیس تصمیم گرفتم درباره فوتبال حرف نزنم اما الان و برای حفظ آبروی خودم و برای اثبات حقانیتم همچنان پیگیر این مسئله هستم چرا که ما مسلمان هستیم و اعتقاد قلبی‌ به خداوند داریم و او ناظر بر اعمال و رفتار ماست و خداوند است که سرنوشت افراد را رقم می‌زند و خواهید دید که حقانیت من ثابت خواهد شد و اجحاف‌هایی که به من شده معلوم می‌گردد.

مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس در پایان اظهار داشت: دوباره توصیه می‌کنم کاری نکنید شرایط بدتر از قبل بشود و فوتبال جلوه زشتی بین علاقمندان و مردم پیدا کند.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها