jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۶۶۷۷   ۱۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۵۹

جام جم ورزشی: فرانک لمپارد در همین مدت کوتاهی که برای منچسترسیتی بازی می کند، محبوبیت زیادی بین هواداران سیتی پیدا کرده و دلیل آن، ارتباط خوبش با آنهاست.

وقتی ستاره منچسترسیتی به هوادار احترام می گذارد+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، منچسترسیتی بعداز ظهر روز گذشته در ورزشگاه اختصاصی خود اورتون را در هفته جدید لیگ برتر انگلیس با یک شکست داد.

لمپارد در دیدار امشب هم نشان داد که به خوبی راه ارتباط برقرار کردن با هواداران را می داند. او که در حال گرم کردن برای ورود به زمین بود، به سمت یکی از طرفداران رفت و با او دست داد؛ حرکتی که سایر تماشاچیان را هم حسابی غافلگیر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها