jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۶۲۵۹   ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۶

جام جم ورزشی: لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا را در هنگام بازی آنلاین "فیفا" ببینید.

وقتی مسی و هازارد با هم آنلاین بازی می کنند+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا با ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی به صورت آنلاین با یکدیگر "فیفا" بازی کردند. هر کدام تیم های کنونی خود را در این بازی انتخاب کردند و هر کدام با شخصیت های کامپیوتری خودشان به یکدیگر گل زدند. البته مسی و هازارد در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دوباره با تیم هایشان با یکدیگر روبرو می شوند اما پیش از آن در یک بازی آنلاین مقابل یکدیگر قرار گرفتند. مسی از بارسلون و هازارد از لندن ساعتی را به این بازی آنلاین اختصاص دادند و جالب اینجاست که این دو بازیکن به تازگی روابط صمیمانه ای با یکدیگر برقرار کرده اند. شاید هازارد روزی بارسلونایی شود اما به هر حال ارتباط او با مسی این روزها در حد بازی آنلاین است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر