jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۴۳۱   ۱۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۲

جام جم ورزشی: فلیپ هوگز کریکت باز استرالیایی که پنج شنبه گذشته در جریان بازی با اصابت توپ به سرش به کما رفته بود از دنیارفت.

تشییع جنازه ورزشکاری که قربانی "کریکت" شد+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، مراسم تشییع جنازه این کریکت باز 26 ساله با حضور جمعیت زیادی برگزار شد. هزاران نفر در مراسم تشییع جنازه هوگز شرکت داشتند. هوگز که عضو تیم ملی کریکت استرالیا بود به طرز دلخراشی از دست داد. هنگامی که توپ به سر او برخورد کرد هم تیمی هایش گمان می کردند این یک مصدومیت ساده است اما غافل از اینکه او دچار ضربه مغزی شده. فیلیپ هوگز که از هوش رفته بود بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت. پزشکان از همان ابتدا از هوگز قطع امید کردند و اظهار داشتند که برای او دیگر امیدی به بازگشت به زندگی وجود ندارد. متاسفانه همین اتفاق افتاد و دو روز بعد هوگز درگذشت. مرگ این ورزشکار شوک بزرگی به دنیای ورزش بود.

در ادامه تصاویری از مراسم باشکوه تشییع جنازه این بازیکن را مشاهده می کنید که روز گذشته برگزار شد:

هوگز را در لحظه حادثه در حین بازی کریکت می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها