jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۵۰۵۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۹

جام جم ورزشی: یکی از اسپانسر‌های این فصل استقلال هنوز بدهی خود را با این باشگاه تسویه نکرده است.

بدهی بیش از یک میلیارد تومانی انصاری به استقلال

اسپانسر اصلی باشگاه استقلال در فصل جاری باید تا تاریخ پنجم آذر مبلغ 14 میلیارد تومان هزینه می کرده که این تعهد از سوی آنها صورت گرفته است اما دیگر اسپانسر استقلال که از سال گذشته با این باشگاه قرارداد بسته هنوز همه طلب خود را پرداخت نکرده است.

علی انصاری که سابقه عضویت در هیات مدیره استقلال را دارد یکی از اسپانسر های همیشگی آبی پوشان در سال های اخیر بوده است و این فصل هم بازار مبل ایران روی پیراهن استقلال تبلیغ شده است اما انصاری باید تا تاریخ بیست آبان مبلغ بیش از یک میلیارد و ششصدو پنجاه میلیون تومان به باشگاه استقلال می داده که هنوز نداده است و البته ظاهرا مسئولان استقلال طی رایزنی هایی که داشته اند هنوز موفق نشده اند این پول را دریافت کنند.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها