jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۰۳۴   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۳

جام جم ورزشی: قرار است یک تغییر اساسی در پیراهن باشگاه بارسلونا به وجود بیاید که در تاریخ بی سابقه است.

تغییر تاریخی در پیراهن باشگاه بارسلونا+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بارسلونا که در این فصل از رقابت های لالیگا علاوه بر پیراهن اصلی خود با دو رنگ غیرمتعارف دیگر که لیمویی و نارنجی است به میدان می رود قرار است یک تغییر تاریخی در پیراهن خود تجربه کند. بر اساس طراحی های جدید قرار است پیراهن این باشگاه پرافتخار کاتالانی از فصل آینده به جای راه راه های عمودی، راه راه های افقی داشته باشد. روزنامه اسپورت چاپ کاتالونیا برای نخستین بار از این پیراهن ها پرده برداری کرده است. گویا این تصمیم به دلیل فروش نسبتا پایین پیراهن های لیمویی و نارنجی بارسلونا در این فصل اتخاذ شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر