jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۰۰۳   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۱

جام جم ورزشی: پرسپولیس - ذوب آهن شاید بدون حضور تماشاگر برگزار شود.

پرسپولیس و ذوب آهن بدون حضور تماشاگر

حمید درخشان شب گذشته در برنامه نود مدعی شد تیمش باید در یک بازی لیگی از حضور تماشاگران محروم شود نه بازی جام حذفی اما حالا حسن زاده بار دیگر تاکید کرده بازی تیم این مربی در جام حذفی قطعا بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. رییس کمیته انضباطی در این خصوص می گوید: من در پاسخ به سوال سایر دوستان که این مورد را می‌پرسیدند آنها را به قوانین حواله دادم. در قانون بازی رسمی ملاک است. لوئیس سوارس که در جام جهانی با محرومیت روبرو شد جریمه خود را در دوران حضور در باشگاه هم پشت سر گذاشت. ما در رای نوشتیم در مسابقه رسمی محروم هستند و اصلا هنگام صدور رای نمی‌دانیم بازیکن یا تیم در مسابقه بعدی به مصاف کدام حریف می‌رود البته کمیته انضباطی اجازه دارد مسابقه خاصی را در نظر بگیرد.

(آی اسپورت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها