jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۴۹۷۴   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۷

جام جم ورزشی: عباس زاده می توانست دیروز ناجی پرسپولیس باشد اما درخشش او نیمه تمام ماند.

عباس زاده از تعویض تا به ثمر رساندن گل+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، سرمربی پرسپولیس در دربی و زمانی که از حریف عقب بود با آوردن مهدی طارمی به زمین روند بازی را تغییر داد تا تیمش برنده جدال حیثیتی با استقلال شود.

درخشان در بازی با نفت هم از تعویضش برای دقایقی نتیجه گرفت. محمد عباس زاده که البته مثل دوران علی دایی دیگر در ترکیب ثابت پرسپولیس قرار نمی گیرد، دقایقی بعد از ورودش به زمین پاس فوق العاده مهدی طارمی را با یک ضربه محکم وارد دروازه بیرانوند کرد تا پرسپولیس بازی را به تساوی بکشاند.

عباس زاده که همیشه عادت داشت شادی بعد از گلش را با پشتک زدن انجام دهد به دلیل ممنوع شدن این کار، دیروز شادی گل متفاوتی را تجربه کرد و با فریاد کشیدن، گل زدن را جشن گرفت.

البته این گل تنها دقایقی برای پرسپولیس ارزشمند بود چون نفت در دقایق آخر بازی توانست پرسپولیس را شکست دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها