jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۳۳۱۲   ۰۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۳

جام جم ورزشی: اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با درخواست مدیرعامل این باشگاه برای سکوت تا روز یکشنبه روبرو شده‌اند.

یکشنبه سرنوشت‌ساز در انتظار قلعه نویی و استقلال

شکست تیم استقلال در جام حذفی بعد از باخت این تیم در هفته پانزدهم مقابل پرسپولیس شرایط را در این باشگاه به جایی رسانده که بهرام افشارزاده مدیرعامل این باشگاه را مجبور کرده تا برای پشت سر گذاشتن این شرایط مدیریت بحران کند.

در همین راستا در حالی که خبرنگار فارس بعد از بازی با ذوب آهن با چند تن از اعضای هیات مدیره باشگاه تماس گرفت تا نظر آنها را در مورد شکست استقلال در جام حذفی جویا شود با این پاسخ روبرو شد که بهرام افشارزاده از آنها خواسته تا روز یکشنبه سکوت کنند.

روز یکشنبه جلسه هیات مدیره استقلال با حضور امیر قلعه نویی است.

قرار است اعضای هیات مدیره باشگاه در مورد وضعیت فنی تیم با سرمربی خود صحبت هایی را مطرح کنند.

مسئله این است که آیا قرار است روز یکشنبه اتفاق خاصی در باشگاه رخ دهد؟

این روزها در مورد کادرفنی آبی پوشان صحبت ها و نظرات ضد و نقیض است. در شرایطی که شاید خیلی ها بخواهند باشگاه استقلال در کادرفنی تغییراتی ایجاد کند عده ای دیگر معتقدند که شرایط این قدر حاد نیست که نیاز به تغییر باشد و تیم فقط نیاز به تقویت دارد.در هر صورت با توجه به شایعات یکشنبه هفته پیش رو می تواند برای استقلال روز سرنوشت سازی باشد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها