jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۲۱۵   ۰۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۰

جام جم ورزشی: واکنش هواداران پرسپولیس به درخواست سرمربی‌شان، مثبت نبوده و اغلب با لحنی طنزآمیز با آن برخورد کرده‌اند.

القاب عجیب هواداران پرسپولیس  برای درخشان پس از برد در دربی

خوش‌بین‌ترین هوادار پرسپولیس هم با تردید به کسب امتیاز سرخپوشان از دربی 79 نگاه می‌کرد. اما حمید درخشان توانست تیم پرمهره امیر قلعه‌نویی را شکست دهد و به مربی محبوب سکوهای سرخ تبدیل شود.

حالا او از هواداران پرسپولیس توقع حمایت دارد. سرمربی سرخپوشان در ازای شکست رقیب دیرینه از طرفداران این تیم "لقب" می‌خواهد. چیزی مانند سلطان، ژنرال، جادوگر و شهریار.

هر چند او در دوران بازی به "حمید آتیش پاره" معروف بود اما درخشان لقبی جدید در کسوت مربیگری می‌خواهد. جالب این که واکنش پرسپولیسی‌ها به این موضوع مثبت نبوده و اغلب با لحنی طنزآمیز با آن برخورد کرده‌اند.

* حمید دربی

عده کم‌تعدادی هم بودند که به درخواست سرمربی تیم‌شان پاسخ داده و البته ساده‌ترین لقب را برای او برگزیدند. "حمید دربی" مناسب‌ترین لقب به زعم این تعداد از هواداران پرسپولیسی بوده است.

همچنین "درخشان، درخشان، قاتل آبی‌پوشان" شعار دیگری بود که برای مربی پیروز دربی 79 انتخاب شده است.

* حمید چاه‌کن!

این شعار را می‌توان از دو جنبه بررسی کرد. اگر بدبینانه به موضوع نگاه کنیم منظور این هوادار، نحوه حضور درخشان به جای علی دایی و فراهم کردن موجبات اخراج شهریار بوده است.

اما از سویی دیگر می‌توان این لقب را به تغییر تاکتیک او در نیمه دوم دربی و آچمز کردن قلعه‌نویی ارتباط داد.

* تانک، بولدوزر

این طرفدار پرسپولیس به قدری خوشحال بود که با دیدی کاملا "فان" به درخواست درخشان پاسخ داده بود. او اعتقاد داشت که سلطان، جادوگر، موشک، شهریار و هلی‌کوپتر در پرسپولیس حضور داشته‌اند و باید برای مورد خطاب قرار دادن سرمربی فعلی این تیم از نام‌هایی مانند تانک و بولدوزر استفاده کرد!

* القاب منفی

تعدادی از مخاطبان هم که می‌شد اکثر آنها را استقلالی دانست با القابی منفی و بعضا توهین‌آمیز خشم خود را از این مسئله نشان دادند.

لقبی که اشاره به خساست درخشان و صادق نبودن او داشت از جمله کامنت‌های نامناسب بودند. دیگری با لقب "آسانسور دسته یک" نتایج ضعیف سرمربی پرسپولیس در تیم‌های شاهین بوشهر، شهرداری تبریز و داماش را به سخره گرفته بود.

فرد بعدی با اشاره به جراحی‌های زیبایی درخشان، لقبی برای او ساخته بود که البته قابل نوشتن نیست.

به هر حال حمید درخشان می‌خواهد با لقبی ماندگار، نامش را برای همیشه در تاریخ فوتبال ایران ثبت کند. شاید اگر دربی 80 در جام‌حذفی اتفاق بیفتد و او باز هم برنده از زمین خارج شود، بتواند این هدیه را از هواداران پرسپولیس دریافت کند.(جام نیوز)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها