jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۹۰۸   ۰۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۱

جام جم ورزشی: شایعه‌ای عجیب پیش از داربی باعث شد تا رضا حقیقی باز در کانون توجه قرار بگیرد؛ حقیقی با از 10 روز پیش با استقلال تهران قرارداد داخلی بسته و در نیم فصل به جمع شاگردان قلعه‌نویی خواهد پیوست.

واکنش هافبک پرسپولیس به شایعه معاوضه با آندو تیموریان

رضا حقیقی که در دقایق پایانی نیمه اول مقابل استقلال دچار مصدومیت شد، جای خود را به نوراللهی داد. بعد از این اتفاق شایعات درباره هافبک دفاعی مشهدی پرسپولیس شدت گرفت و البته حقیقی با تکذیب این مساله گفت: من فعلا مصدوم هستم و به چیزی جز این فکر نمی کنم.

حقیقی درباره شرایط بدنی‌اش گفت: یک ماه از میادین دورم و دوقلوی پای چپم پاره شده است. در حال حاضر مشهد هستم و یخ‌درمانی، آب درمانی و فیزیوتراپی می‌کنم.

در حالی که ضربه حیدری به نقطه دیگری از بدنش خورده اما او با گرفتن پایش از زمین بیرون آمده و این مساله به پرسش بزرگی برای هواداران این تیم تبدیل شده بود، حقیقی این مساله را اینطور توضیح می‌دهد: می‌توانید از دکتر تیم و کادرفنی بپرسید. من در همان ابتدای بازی از ناحیه دوقلوی پا احساس درد کردم. بعد از اینکه توپ به من خورد به زمین افتادم و دیگر نتوانستم بلند شوم.

وی ادامه داد: بعد از آن دکتر تیم به من گفت اگر بخواهم ادامه بدهم 3 ماه از فوتبال دور خواهم بود و به کادرفنی توصیه کرد تعویض کنند.

حقیقی در مورد بازی داربی و نتیجه پیروزی تیمش در این بازی گفت: نیمه اول از نظر مالکیت توپ شرایط بیشتر به نفع استقلال بود و ما کمی عقب‌تر بازی می‌کردیم. وقتی من مصدوم شدم بازیکنان توجه‌شان به بیرون از زمین رفت و منتظر بازگشت من بودند. در آن صحنه هم من مامور مهار شهباززاده بودم و متاسفانه از همانجا هم گل خوردیم.

وی افزود: ما به برد ایمان داشتیم. در نیمه دوم و در رختکن مدام دعا می‌کردم و برنامه کلی ما هم در نیمه دوم بود و حرف‌های آقای درخشان و برنامه‌ای که در نظر داشتند تاثیرگزار بود و در نهایت به خواسته‌مان رسیدیم.

هافبک دفاعی پرسپولیس در مورد کری استقلالی‌ها برای جبران این نتیجه در جام حذفی گفت: این طبیعی است که استقلالی‌ها برای آرام کردن هواداران‌شان و دور کردن ذهن‌شان از این باخت چنین حرفی بزنند. البته آنها این را باید بدانند که ما هم نمی‌آییم تا ببازیم و آنها انتقام بگیرند. پرسپولیس اینقدرها هم دست و پا بسته نیست که همه برای آن کری بخوانند.

حقیقی در مورد شایعه قرارداد داخلی اش با استقلال و حضور در این تیم هم گفت: قبل از دربی چنین شایعاتی به راه افتاد و خودم آنها را شنیدم. همان زمان خواستم حرفم را بزنم اما با توجه به دربی سکوت کردم. من با پرسپولیس قرارداد دارم. چطور وقتی قرارداد دارم چطور از این تیم بروم؟

حقیقی که شابعه معوضه اش با تیموریان مطرح شده ،در پاسخ به این سوال که اگر باشگاه پرسپولیس تمایلی برای ادامه همکاری با او نداشته باشد هم حاضر نخواهد شد به تیم رقیب برود، گفت: این مساله بحثش جداست. البته این به این معنا نیست که در صورت جدایی از پرسپولیس هم به استقلال بروم. تا زمانی که در ایران هستم فقط به پرسپولیس فکر می‌کنم.البته در این باره صحبتهایی با مدیربرنامه هایم شده ولی من در جریان نیستم.ضمن اینکه دلیلی ندارد من در این باره صحبت کنم .

هافبک دفاعی پرسپولیس ادامه داد: 3-2 پیشنهاد اروپایی دارم و در پایان فصل احتمالا به یکی از آنها پاسخ مثبت خواهم داد و تا زمانی که ایران باشم پرسپولیسی خواهم بود.

ورزش سه

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها