جام جم ورزشی: در شبی که بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا مقابل حریف قبرسی خود به پیروزی دست یافت لیونل مسی با پشت سر گذاشتن رائول افسانه ای تبدیل به برترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شد .
کد خبر: ۷۴۲۷۶۰
تاریخ سازی مسی در شب پیروزی بارسلونا+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، مسی که در این هفته هم رکورد گلزنی در تاریخ لالیگا را شکسته بود به فاصله چند روز رکورد لیگ قهرمانان اروپا را هم شکست.

بارسلونا با انجام یک بازی دقیق، زیبا و حساب شده موفق شد حریف خود را 4-0 شکست دهد و اختلاف امتیاز خود با پاری سن ژرمن را همچنان حفظ کند. آبی اناری ها بازی را با گلزنی سوارز آغاز کردند. مهاجم اروگوئه ای، اولین گلش را برای بارسلونا در این بازی به ثمر رساند. او در دقیقه 27، بارسلونا را 1-0 پیش انداخت. پس از آن، نوبت مسی بود که در دقیقه 38، گل دوم بازی را به ثمر برساند و خود را به بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل کند.
بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید تا اینکه در نیمه دوم، بار دیگر مسی در دقیقه 58 برای بارسا گلزنی کرد و نتیجه را به 3-0 تبدیل کرد. مسی، بار دیگر موفق شد در دقیقه 87، گل چهارم تیمش و گل سوم خودش را به ثمر برساند و هت تریکش را کامل کرد. با این نتیجه، بارسا 12 امتیازی شد و با 1 امتیاز اختلاف نسبت به پاری سن ژرمن، در رده ی دوم قرار گرفت.
در دیدارهای هم زمان نتایج زیر رقم خورد:
پاری سن ژرمن 3-1 آژاکس

زسکا مسکو 1-1 آاس رم

اسپورتینگ لیسبون 3-1 ماریبور

باته بوریسوف 0-3 پورتو

شاختار 0-1 بیلبائو

در ادامه تصاویری از دیدار بارسلونا مقابل نماینده قبرس و رکورد زنی مسی را می بینید:


ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها