jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۲۶۹۲   ۰۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی با اعلام جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان گفت: افرادی که تمایل ندارند تحت پوشش بیمه تکمیلی باشند، سه ماه فرصت دارند به کانون‌های بازنشستگی شهرستان محل سکونت خود مراجعه و فرمی را پر کنند و از ادامه قرارداد خود انصراف دهند.

علی‌اصغر بیات در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: افرادی که در سنوات گذشته به هر علتی تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار نگرفته‌اند و بازنشسته جدید هستند، از اول آذر به مدت سه ماه فرصت دارند در صورت تمایل وارد این قرارداد شوند. همچنین این افراد می‌توانند به کانون‌های بازنشستگی شهرستان‌های محل سکونت خود مراجعه و فرم رضایت را پر کرده و ثبت‌نام کنند.

 

برای مشاهده سوابق بیمه با موبایل کلیک کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر