جام جم ورزشی: سرمربی استقلال می‌گوید تیمش نیاز به جذب یک بازیساز و مهاجم دارد.
کد خبر: ۷۴۱۹۵۹
قلعه‌نویی: روی گل اول پرسپولیس نوری در آفساید پاس داد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه نویی با اعلام این موضوع که از نتیجه به دست آمده در دربی 79 بسیار ناراحت است، گفت: من از دیشب دوباره فیلم بازی را نگاه کردم. ابتدا لازم می دانم به فوتبال ایران تبریک بگویم. در این بازی سه گل رد و بدل شد و چندین موقعیت داشتیم و شاهد بودید که دوبار نیز توپ به تیرک برخورد کرد. من این بازی را به هواداران فوتبال تبریک می گویم.

وی در مورد داوری این بازی افزود: به نظرم چند بازی است استقلال از داوری ها ضرر می کند. من معتقد هستم نامه ای که هفته گذشته پرسپولیسی ها در رابطه با جهانبازی نوشتند، او را تحت تاثیر قرار داد و باعث شد عملکرد مطلوبی نداشته باشد. معتقدم در صحنه گل اول پرسپولیس محمد نوری بعد از اصابت توپ به تیرک در موقعیت آفساید توپ را پاس داد. یا صحنه ای که در نیمه اول بر روی بیگ زاده رخ داد مطمئنا پنالتی بود. همچنین محسن بنگر باید به دلیل تعدد خطاهایش زودتر کارت زرد می گرفت و اخراج می شد. البته به پرسپولیس و دوست خوبم حمید درخشان تبریک می گویم. باخت اصلی را خودمان داشتیم زمانی که از موقعیت ها استفاده نکردیم و از روی شکم سیری به توپ ضربه زدیم. اگر با انگیزه ادامه می دادیم مطمئنا نتیجه بهتر بود.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که دلیل اصلی عدم نتیجه گیری استقلال در هشت هفته گذشته چیست، عنوان کرد: قبل از آمدن ملی پوشان در 7 بازی 18 امتیاز آوردیم. فوتبال برای جوانان است و شاهد بودیم که طارمی در نیمه اول با بازی درخشانش ما را تحت تاثیر قرار داد. دیگر در فوتبال اسمها بازی نمی کنند. نیم فصل باید تغییر بدهیم تیم را تا انگیزه به تیم باز گردد. ما باید یک بازی ساز و مهاجم جذب کنیم. البته مهاجمان خوبی در تیم ما هستند و بازیکنان ما در خط حمله عملکرد خوبی دارند و جذب بازیکن برای تقویت این خطوط هستند.

قلعه نویی درباره برنامه ریزی لیگ برتر تصریح کرد: ما با بهروان حرف زدیم و به او گفتیم که می توانستیم جام حذفی را بعد از تعطیلات برگزار کنیم. ما به جز آزادی هیچ جا کیفیت ندارد. اگر در اروپا با فاصله های بازی می کنند به دلیل وجود زمین های خوب، مکمل های مناسب و دیگر امکانات است که باعث می شود به بازیکنان فشاری وارد نشود. در فوتبال ما اگر بازی در زمین دیگری جز آزادی برگزار شود، بازیکنان خسته خواهند شد.

وی افزود: به هرحال ما نامه نگاری کرده ایم و امیدوارم به حرفمان توجه شود. همه روی امیر قلعه نویی حساس شده اند و آن فحاشی هایی که در تبریز به من شد، به هر کس دیگر می شد، کمیته انضباطی سریعا وارد عمل می شد. اگر با خود مسئولان همین رفتار را کنند هم انقدر سریع از ماجرا می گذرند؟ کمیته انضباطی و داوران باید نگاه مثبت تری به ما داشته باشند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها