jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۱۹۳۸   ۰۳ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۹

جام جم ورزشی: عدم همکاری باشگاه ها با تیم ملی امید کم بود کی روش هم اعلام کرده از این پس بازیکنان رده سنی تیم ملی امید مثل علیرضا جهانبخش، سردار آزمون و... را به تیم ملی امید نمی دهد.

کی‌روش، آزمون و جهانبخش را به تیم امید نمی‌دهد

جهانبخش و آزمون فقط باید در تمرینات تیم ملی بزرگسالان حضور یابند چرا که تیم ملی خود را برای حضور در جام ملت های آسیا آماده می کند. این تصمیم کی روش بازیکنان رده سنی تیم ملی امید را هم جریح کرده بطوریکه سردار آزمون بعد از بازی با کره جنوبی خطاب به رسانه ها گفت دیگر در اردوی تیم ملی امید شرکت نخواهد کرد!
فدراسیون فوتبال هنوز هیچ واکنشی به تصمیم کی روش نشان نداده اما کرانچار گزینه نهایی تیم ملی امید در جریان خط و نشان کیروش قرار گرفته اما ترجیح می دهد سکوت اختیار کند چون هنوز قراردادی با فدارسیون فوتبال امضاء نکرده است.

البته در آتی بیشتر برنامه های تیم ملی امید و تیم ملی بزرگسالان با هم تداخل دارد و این بازیکنان چاره ای ندارند که یا در اردوی تیم کی روش حضور یابند یا در اردوی تیم کرانچار. پیش از این حبیب کاشانی به نقل از کرانچار گفته بود از نگاه او هم اولویت با تیم ملی بزرگسالان است.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها