jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۱۱۰۵   ۰۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۹

جام جم ورزشی: مرد شماره دو تنیس دنیا در رقابت های دیویس کاپ مغلوب حریف جوان و بی تجربه خود شد.

شکست عجیب راجرر فدرر در دیویس کاپ+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، فدرر در کلکسیون افتخارات خود عناوین پرشماری دارد. او امید داشت در جریان رقابت های دیویس کاپ قهرمان شود تا این قهرمانی را هم به کلکسیون خود اضافه کند اما مغلوب حریف فرانسوی خود جیل منفیلس شد. منفیلس از فدرر بسیار جوان تر و بی تجربه تر است اما فدرر در ادامه بدشانسی های این روزهای خود مغلوب وی شد. شکست فدرر مقابل این تنیسور فرانسوی از شگفتی های بزرگ دنیای ورزش در چند روز اخیر بود. تنیسور سوئیسی و مرد شماره دو تنیس دنیا در سه ست پیاپی مغلوب این حریف فرانسوی خود شد. در ادامه تصاویری از ناکامی بزرگ فدرر را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها