jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۰۶۴۳   ۲۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۶

جام جم ورزشی: استقلال در مسابقه روز یکشنبه با پیراهن‌هایی به رنگ مشکی و آبی به میدان می‌رود.

استقلال در دربی ۷۹ با پیراهن مشکی و آبی راهی میدان می‌شود

به گزارش جام جم ورزشی ، محمد نوری‌فر، مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه از تغییر احتمالی طرح و رنگ پیراهن های تیم استقلال در دربی تهران خبر داد.

وی در این مورد گفت: با وجود اینکه پیراهن های استقلال برای دربی آماده شده بود اما با مساعدت و همکاری فراوان تولیدی مجید و شخص آقای مجید ساعدی‌فر از شب گذشته تلاش ها برای آماده سازی پیراهن های جدید با رنگ های مشکی و آبی و طرحی به مناسبت درگذشت غلامحسین مظلومی آغاز شده که جا دارد از همکارانمان در تولیدی مجید تشکر و قدردانی کنیم که با اضافه کاری در تلاش هستند که پیراهن های طرح جدید برای دربی تهران آماده شود.

نوری فر همچنین درباره برگزاری مراسم یادبود غلامحسین مظلومی پیش از شروع مسابقه روز یکشنبه گفت: خوشبختانه تاج و سازمان لیگ با درخواست باشگاه استقلال موافقت کردند. البته با خبر شدیم باشگاه پرسپولیس هم از سازمان لیگ چنین درخواستی داشته که بدینوسیله از حسن نظر، اظهار همدردی و محبت دوستان و همکارانمان در باشگاه پرسپولیس تشکر می کنیم.

مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال درباره چگونگی برگزاری این مراسم در ورزشگاه آزادی تاکید کرد: پیشنهاد باشگاه استقلال این بوده که پیش از گرم کردن بازیکنان در روز یکشنبه حدود ساعت 17 مراسم ویژه ای با حضور بازیکنان برگزار شود. البته در این مورد باید در جلسه هماهنگی پیش از مسابقه که صبح روز شنبه در سازمان لیگ برگزار می شود، تصمیمات نهایی اتخاذ شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها