jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۰۲۶۹   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۳

جام جم ورزشی: وزیر ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک ضایعه درگذشت غلامحسین مظلومی پیشکسوت فوتبال کشور را به مردم، جامعه ورزش و خانواده محترم وی تسلیت گفتند.

تسلیت وزیر ورزش و کمیته المپیک برای درگذشت مظلومی

محمود گودرزی با ارسال پیامی درگذشت غلامحسین مظلومی، پیشکسوت فوتبال ایران را به جامعه ورزشی به ویژه فوتبال ایران تسلیت گفت.

وزیر ورزش و جوانان در این پیام با آرزوی رحمت و آمرزش برای این پیشکسوت ارزنده و با اخلاق ورزش کشورمان برای وابستگان آن مرحوم صبر و اجر جزیل از خداوند متعال خواستار شد.

همچنین کمیته ملی المپیک طی پیامی درگذشت غلامحسین مظلومی پیشکسوت ورزش و فوتبال کشور را به خانواده محترم وی، مردم و جامعه ورزش تسلیت گفت.

درمتن پیام تسلیت آمده است: بار دیگر جامعه ورزش کشور داغدار از دست دادن عزیزی شد که سالیان سال با گلهای زیبای خود شادیهای بسیاری برای دل مردم و هموطنانش به ارمغان آورد و امروز غم از دست دادن این عزیز ضایعه ای است سخت و جانگذاز، ضمن تسلیت در گذشت پیشکسوت اخلاق مدار ورزش کشور به جامعه ورزش،اهالی فوتبال و خانواده محترم آن از خداوند متعال برای وی غفران الهی و برای بازماندگانش صبری جمیل آرزومندیم. عزیزی که اگر چه از پیش ما رفت ولی نامش در اذهان مردم باقی خواهد ماند.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها