jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۴۰۲۳۶   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۲

معاذ الخطیب رهبر سابق ائتلاف مخالفان سوریه اعتراف کرد که درمورد نظام سوریه اشتباه کرده است و دولت بشار اسد یک نظام مردمی است که علیه تروریستها می جنگند.

معاذ الخطیب: اشتباه کردم، اسد علیه تروریست ها می جنگد

به گزارش پایگاه خبری 'اولوسال' ترکیه ، 'معاذ الخطیب' این مطلب را در صفحه رسانه مجازی نوشت و افزود: اعتراف می کنم که در گذشته به اشتباه فکر کرده است که برخی از کشورهای غربی ، عربی و ترکیه در صدد کمک به سوریه و مردم آن کشورمی باشند.

به نوشته 'اولوسال' ،'الخطیب' گفت : گروه به اصطلاح دوستان سوریه در واقع دشمنان سوریه هستند و تروریست ها با همکاری آنان در صدد نابودی سوریه هستند.

وی اضافه کرد: به این نتیجه رسیده ام که نظام سوریه علیه تروریست ها می جنگد و به کارمندان خود در مناطق مختلف حقوق می دهد، برق رسانی می کند و کارهایی برای مردم انجام می دهد که نشان می دهد که به فکر مردم است. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها