jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۹۹۸۹   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

بیست عضو یک باند که با ایجاد تصادف‌های ساختگی می‌خواستند از بیمه 1.5 میلیارد تومان کلاهبرداری کنند از سوی پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، با شکایت نماینده حقوقی یکی از شرکت‌های بیمه این ماجرا برملا شد و متهمان تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و شامگاه دوشنبه در شهرستان یاسوج دستگیر شدند. با انتقال متهمان به پلیس آگاهی آنها بازجویی شده و به جرایمشان اعتراف کردند. در تحقیقات اولیه از متهمان مشخص شد آنها با نام افراد دیگری با صحنه‌سازی پرونده خسارت درست می‌کردند تا دست به کلاهبرداری بزنند و به همین شیوه در شهرهای دیگر نیز از دفاتر بیمه کلاهبرداری کرده‌اند، اما در اجرای نقشه‌شان در شهرستان یاسوج ناکام ماندند. ‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر