jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۹۶۸۲   ۲۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۵

جام جم ورزشی: متاسفانه حال غلامحسین مظلومی وخیم تر شده است. او به بخش ICU منتقل شد.

حال «سرطلایی» باشگاه استقلال وخیم شد

سرطلایی در اتاق ایزوله. لاین ویژه ؛ اتاق مخصوصی که برای سرطلایی آبی ها در نظر گرفته بودند خالی بود. خبری از سربازهایی که آنجا پست می دادند نبود و این سکوت نشانی از خبری بد داشت. انگار سرطان پیش تاخته بود و نفس غلامحسین را به شماره انداخته بود. سراسیمه او را به اتاق ایزوله برده اند و خانواده اش دست به دعا برداشته اند. این خبر تلخ دل هواداران را به آشوب کشیده.

او که از دو سال قبل با سرطان معده دست و پنجه نرم می کند ، روزگاری یکی از بازیکنان طلایی تاریخ آبی ها بوده. او که پروازهایش برای استقلال و تیم ملی برای بچه های قبل از دهه 50 در یادها مانده است. فرزندان غلامحسین مظلومی از مردم خواسته اند تا برای این ستاره های دوست داشتنی دست به دعا بردارند. (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها