jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۹۲۹۴   ۲۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۷

جام جم ورزشی: رئال مادرید که همواره بزرگ ترین و گران ترین بازیکنان دنیا را در اختیار می گیرد در زمینه خرید بازیکنان ناکارآمد در میان باشگاه های اروپایی نخبه است.

بدترین خریدهای تاریخ رئال مادرید[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، رئال مادرید هر سال حداقل یک خرید گران قیمت دارد. تیم سلطنتی پایتخت اسپانیا بریز و بپاش های زیادی در فصل نقل و انتقالات تابستانی دارد اما صرف هزینه های کلان همیشه برای این باشگاه تضمین کننده نیست. این باشگاه بازیکنانی را به خود دیده است که علیرغم قیمت بالا اصلا خوب نبوده اند. آنها نه در گلزنی موفق بودند نه در گلسازی. اگر مدافع بودند پاشنه آشیل تیم می شدند و اگر هافبک بودند به حفره بزرگ تیم در میانه میدان تبدیل می شدند. آنها چه کسانی بودند؟ با هم به طور اختصار با این بازیکنان بیشتر آشنا می شویم.

توماس گراوسن:

حمید آلتینتوپ:

روبینیو:

روبرت جارنی:

خاویر ساویولا:

مایکل اسین:

زی روبرتو:

فلاویو کنکیکائو:

جاناتان وود گیت:

آلبانو بیزاری:

الویر بالیجیچ:

آنتونیو کاسانو:

کاکا:

پدرو مونیتیس:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها