jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۹۲۳۰   ۲۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۴

جام جم ورزشی: خط خوردن نام زلاتان ابراهیموویچ از ترکیب تیم ملی فوتبال سوئد برای دیدار با فرانسه حاشیه های زیادی را به وجود آورده است.

جنجال بزرگ بر سر خط خوردن نام زلاتان از تیم ملی سوئد

به گزارش جام جم ورزشی ، جنجال ها و حرف و حدیث ها بر سر خط خوردن نام زلاتان ابراهیموویچ از تیم ملی فوتبال سوئد آنقدر بالا گرفت که در نهایت فدراسیون فوتبال سوئد مجبور شد اطلاعیه ای را در این خصوص صادر کند.

فدراسیون فوتبال سوئد در این اطلاعیه توضیح داده به این دلیل زلاتان از ترکیب تیم ملی فوتبال سوئد خط خورده که ترس از مصدومیت مجدد این ستاره وجود داشته است. او مهم ترین بازیکن برای تیم ملی فوتبال سوئد به شمار می رود و غیبت وی برای سوئد که در کوران مقدماتی یورو 2016 به سر می برد ممکن است گران تمام شود.

زلاتان ابراهیموویچ در بازی اخیر سوئد در مقدماتی یورو 2016 که با تساوی یک بر یک مقابل مونته نگرو همراه بود تک گل تیم ملی فوتبال کشورش را به ثمر رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر