jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۹۲۳۰   ۲۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۴

جام جم ورزشی: خط خوردن نام زلاتان ابراهیموویچ از ترکیب تیم ملی فوتبال سوئد برای دیدار با فرانسه حاشیه های زیادی را به وجود آورده است.

جنجال بزرگ بر سر خط خوردن نام زلاتان از تیم ملی سوئد

به گزارش جام جم ورزشی ، جنجال ها و حرف و حدیث ها بر سر خط خوردن نام زلاتان ابراهیموویچ از تیم ملی فوتبال سوئد آنقدر بالا گرفت که در نهایت فدراسیون فوتبال سوئد مجبور شد اطلاعیه ای را در این خصوص صادر کند.

فدراسیون فوتبال سوئد در این اطلاعیه توضیح داده به این دلیل زلاتان از ترکیب تیم ملی فوتبال سوئد خط خورده که ترس از مصدومیت مجدد این ستاره وجود داشته است. او مهم ترین بازیکن برای تیم ملی فوتبال سوئد به شمار می رود و غیبت وی برای سوئد که در کوران مقدماتی یورو 2016 به سر می برد ممکن است گران تمام شود.

زلاتان ابراهیموویچ در بازی اخیر سوئد در مقدماتی یورو 2016 که با تساوی یک بر یک مقابل مونته نگرو همراه بود تک گل تیم ملی فوتبال کشورش را به ثمر رساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها