jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۸۷۹   ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۷

جام جم ورزشی: پس از اعطای میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا به ایران تا دوهفته آینده در جلسه کنفدراسیون والیبال آسیا در کشور چین بار دیگر موضوع میزبانی این رقابت ها بررسی می شود.

میزبانی قهرمانی آسیا هم از والیبال ایران گرفته می‌شود؟

چندی پیش فدراسیون والیبال از کسب میزبانی ایران در سه رویداد بین المللی مهم خبر داد. طبق این خبر قرار شد تا میزبانی مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان، قهرمانی آسیا و جام باشگاه های آسیا به ایران برسد.

اما چندی بعد فدراسیون جهانی والیبال در اقدامی عجیب با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون ایران اعلام کرد که مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در آرژانتین برگزار خواهد شد. موضوعی که با اعتراض مسئولان ایرانی همراه بود و آنها FIVB را به اعمال فشارهای سیاسی از طریق ورزش به ایران متهم کردند.

حالا منابع آگاه از بررسی مجدد موضوع میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا در کنفدراسیون والیبال قاره کهن خبر می دهند. این در حالی است که پیش از این، برگزاری رقابت های والیبال قهرمانی آسیا 2015 در تهران قطعی شده بود. قهرمان این مسابقات سهمیه المپیک را دریافت می کند. به همین دلیل مسئولان فدراسیون ایران تاکید زیادی روی گرفتن این میزبانی دارند.

سخنگوی فدراسیون جهانی پیش از این اعلام کرده بود که حل شدن موضوع ورود بانوان به سالن های والیبال ایران پیش شرط اعطای میزبانی های بعدی به ایران خواهد بود.

اما حالا باید دید که کنفدراسیون والیبال آسیا هم به تبعیت از فدراسیون جهانی در اعطای میزبانی به ایران تجدیدنظر می کند و آیا باز هم شاهد اعمال فشارهای سیاسی لابی های خارجی به والیبال ایران خواهیم بود؟

محمدرضا داورزنی (رئیس فدراسیون والیبال ایران) تا دو هفته آینده باید در جلسه کنفدراسیون والیبال آسیا در کشور چین شرکت کند. اعطای میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا بار دیگر در این نشست بررسی خواهد شد.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها