jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۸۷۲   ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۶

جام جم ورزشی: نمایشگاه کاریکاتور خیریه به نفع بچه های سرطانی جمعه افتتاح شد. شهاب جعفرنژاد خالق این اثرهای هنری است.

مهدوی کیا در کنار هنرپیشه زن در نمایشگاه "نیکاریکاتور"[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از وب سایت برنامه نود، شهاب جعفرنژاد که یکی از بهترین کاریکاتوریستهای کشور است و در حوزه ورزش و فوتبال هم طرحهای به یادماندنی از ستاره ها و وقایع فوتبال کشیده است، در گالری آرت سنتر تهران نمایشگاهی خیریه برپا کرده و البته در روز افتتاحیه میزبان چهره هایی مثل مهدی مهدوی کیا، کیومرث پوراحمد، رامبد جوان، سروش صحت و رضا یزدانی و فاطمه معتمدآریا ، پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما بود که برای دیدن طرحهایشان به گالری آمده بودند و طرحهایشان را به نفع خیریه خریداری کردند. البته هاشمی وزیر بهداشت هم دیروز از این گالری دیدن کرد.

نمایشگاه کاریکاتور شهاب جعفر نژاد با نام «نیکاریکاتور» که ترکیبی از نیکوکاری و کاریکاتور است، در گالری آرت سنتر به نفع خیریه بهنام دهش پور (برای بیماران مبتلا به سرطان ) آغاز شده است.

مهدی مهدوی کیا هم یکی از میهمانان ویژه این گالری بود و در گفت و گو با سایت نود گفت که درباره دربی نظر خاصی ندارد. حتی وقتی از او پرسیدیم که ممکن است مساوی شود هم گفت احتمال مساوی هم زیاد است.

مهدوی کیا در کنار فاطمه معتمد آریا هنرپیشه سینما هم عکس یادگاری انداخت:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر