jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۷۷۷۰   ۲۲ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

در حالی‌که این روزها نمایشگاه مطبوعات در مصلای تهران برقرار است، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزار نشدن جشنواره مطبوعات خبر می‌دهد.

به گزارش مهر، حسین انتظامی با اعلام این خبر در برنامه زنده تلویزیونی «زنده‌باد زندگی» از شبکه 2 سیما گفت: برگزاری جشنواره مطبوعات به سال بعد موکول می‌شود. دلیل این مساله هم این است که اصحاب‌نظر و متخصصان رسانه معتقدند که جشنواره مطبوعات نیازمند بازنگری است، ضمن این‌که آنها بر این باورند اکنون متغیر بحرانی رسانه‌ها، بحث اخلاق حرفه‌ای است.معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد تاکید کرد: باید به جای تاکید و تکیه بر مسائل فنی و تکنیکی مانند انتخاب بهترین گزارش یا بهترین مصاحبه، به مسائل زیربنایی‌تر در حوزه مطبوعات و رسانه‌ها پرداخته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر