جام جم نوا:‌ نخستین اکران فیلم «فردا» به کارگردانی مشترک مهدی پاکدل و ایمان افشاریان در جشنواره فیلم ژنو به مرتضی پاشایی، خواننده موسیقی پاپ تقدیم شد.
کد خبر: ۷۳۷۵۴۸
تقدیم اولین اکران به مرتضی پاشایی در جشنواره ژنو

فیلم سینمایی «فردا» به کارگردانی مشترک مهدی پاکدل و ایمان افشاریان به عنوان تنها نماینده سینمای ایران در بیستمین جشنواره فیلم ژنو حضور پیدا کرد.

پیش از نمایش فیلم «فردا» در جشنواره و بنا بر تصمیم احسان دلاویز تهیه کننده، مهدی پاکدل و ایمان افشاریان کارگردانان این اثر سینمایی، نخستین اکران این فیلم در جشنواره ژنو به مرتضی پاشایی، خواننده موسیقی پاپ کشورمان که این روزها در بستر بیماری به سر می برد، تقدیم شد که این اقدام مورد توجه ایرانی های مقیم کشور سوئد و حاضران در سالن نمایش فیلم قرار گرفت.
مهدی پاکدل و ایمان افشاریان آرزو کردند که بار دیگر شاهد هنرنمایی پاشایی در عرصه موسیقی باشند.
پس از نمایش فیلم، جلسه نشست پرسش و پاسخ فیلم با حضور منتقدان خارجی و خبرنگاران شبکه های تلویزیونی مختلف برگزار شد و کارگردانان فیلم پاسخگوی آن ها بودند. در این جلسه منتقدان از این فیلم به عنوان یک تجربه نو در سینما یاد کردند.
عباس باقرپور سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در دفتر سازمان ملل در ژنو در این مراسم حضور داشت و با تجلیل از عوامل این فیلم همراه با سایر مخاطبان به تماشای اثر نشست.
فیلم «فردا» روز پنج شنبه 22 آبان ماه سال جاری یک نمایش دیگر در جشنواره فیلم ژنو خواهد داشت. این رویداد فرهنگی در گذشته به نام های «سینما توت اکران» و «سینما توس اکران» مشهور بوده و بیستمین دوره آن از 15 آبان ماه سال جاری در کشور سوییس در حال برگزاری است.
علیرضا شجاع نوری، ستاره اسکندری، صادق صفایی و سوده شرحی بازیگران این فیلم هستند.(ستاره)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها