jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۷۱۷۱   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۴

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان به فارس خبر داد

احتمال منتفی شدن شکایت وزارت ورزش از دایی

جام جم ورزشی: سخنگوی وزارت ورزش از احتمال منتفی شدن شکایت وزارت ورزش و شخص وزیر از علی دایی خبر داد.

احتمال منتفی شدن شکایت وزارت ورزش از دایی

مازیار ناظمی سخنگو و معاون روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان از احتمال منتفی شدن شکایت محمود گودرزی وزیر ورزش از علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس خبر داد.

وی در رابطه با این بحث و اتفاقات رخ داده در برنامه شب گذشته 90 اظهار داشت: متاسفانه این صحبت‌ها و رفتارهای نامناسب باعث بدبینی مردم می‌شود و در نهایت منجر به آن می‌شود که یک بازیکن در هنگام خروج از زمین فوتبال به دست مربی خود بزند.

وی افزود: وزارت ورزش واقعاً می‌خواهد که این شکایت پایان یافته باشد و شکایت و شکایت کشی چهره ورزش را زشت کرده است

ناظمی افزود: وزیر یک معلم است و به هیچ عنوان علاقه‌ای ندارد که به شخصیت حقوقی وی اهانت و بی‌احترامی شود. دایی هم سرمایه ورزش کشور است و امیدواریم که این مسائل به وجود آمده هر چه زودتر برطرف شود.

ناظمی درباره شکایت دایی از مایلی کهن هم گفت: امیدواریم دایی از شکایتش نسبت به مایلی کهن هم بگذرد. مایلی کهن یک معلم است و رفتن وی به زندان نامناسب خواهد بود.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر