jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۷۱۷۱   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۴

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان به فارس خبر داد

احتمال منتفی شدن شکایت وزارت ورزش از دایی

جام جم ورزشی: سخنگوی وزارت ورزش از احتمال منتفی شدن شکایت وزارت ورزش و شخص وزیر از علی دایی خبر داد.

احتمال منتفی شدن شکایت وزارت ورزش از دایی

مازیار ناظمی سخنگو و معاون روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان از احتمال منتفی شدن شکایت محمود گودرزی وزیر ورزش از علی دایی سرمربی سابق پرسپولیس خبر داد.

وی در رابطه با این بحث و اتفاقات رخ داده در برنامه شب گذشته 90 اظهار داشت: متاسفانه این صحبت‌ها و رفتارهای نامناسب باعث بدبینی مردم می‌شود و در نهایت منجر به آن می‌شود که یک بازیکن در هنگام خروج از زمین فوتبال به دست مربی خود بزند.

وی افزود: وزارت ورزش واقعاً می‌خواهد که این شکایت پایان یافته باشد و شکایت و شکایت کشی چهره ورزش را زشت کرده است

ناظمی افزود: وزیر یک معلم است و به هیچ عنوان علاقه‌ای ندارد که به شخصیت حقوقی وی اهانت و بی‌احترامی شود. دایی هم سرمایه ورزش کشور است و امیدواریم که این مسائل به وجود آمده هر چه زودتر برطرف شود.

ناظمی درباره شکایت دایی از مایلی کهن هم گفت: امیدواریم دایی از شکایتش نسبت به مایلی کهن هم بگذرد. مایلی کهن یک معلم است و رفتن وی به زندان نامناسب خواهد بود.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها