jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۷۳۷۰۹۹   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۷:۴۵

جام جم نوا: مرتضی پاشایی خواننده محبوب پاپ حالا چند روزی است که در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بهمن بستری است اما هر ساعت شایعه مرگ او در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و همه اینها در حالی است که خانواده این خواننده محبوب هر لحظه در پی خبری تازه از فرزندشان هستند و مشتاقان و دوستداران پاشایی از همه جا به دنیال آخرین اخبار وضعیت حال او می گردند.

مبارزه سخت مرتضی پاشایی با سرطان شایعات

دیروز هم اخبار ضد و نقیض و شایعات زیادی در فضاهای مجازی و غیر مجازی درباره «مرتضی پاشایی» منتشر شد که اکثرا خبر از وخامت حال وی داشت، اما خوشبختانه طبق خبری که از مهدی علیاری (خبرنگار حاضر در بیمارستان بهمن) نقل شده ، وضعیت جسمانی این خواننده محجوب پاپ تا شامگاه دوشنبه ۱۹ آبان حدود ۳۰ درصد بهتر شده است.
خود مرتضی پاشایی در هوشیاری کامل بوده و به همراه خانواده اش از وضعیت روحی بسیار بالایی برخوردار است.
حدود ساعت ۸ شب نیز پزشکان عمل کوچکی بدون بیهوشی بر روی «مرتضی پاشایی» انجام دادند که موفقیت آمیز بوده است.
دیروز هم چهره های معروف دوباره در بیمارستان حاضر شدند . علی دایی یکی از آخرین افرادی بود که در بیمارستان بهمن حضور یافت و به همراه بهروز رهبری فرد و افشین پیروانی دقایقی بر بالای سر مرتضی پاشایی حضور یافت . علی دایی در لحظاتی که بر بالین پاشایی حضور داشت به قدری متاثر شده بود که برای دقایقی به گریه افتاد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نادر ابراهیمی زنده است

نادر ابراهیمی زنده است

نادر ابراهیمی هست، این را به گواهی آثاری که از او در شبکه‌های اجتماعی معرفی می‌شود و در کتابفروشی‌ها به فروش می‌رسد، می‌گوییم.

سینمای آبی

سینمای آبی

این روزها متاسفانه کرونا بلایی است که گریبان همه صنوف را گرفته و شاید اهالی هنر بیش از بقیه از این بلای وحشتناک آسیب دیده باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر