jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۶۷۷۳   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۶

جام جم ورزشی: گفت و گوی انتقادی یحیی گل محمدی درباره شرایط پرسپولیس باعث واکنش حمید درخشان شده است.

درخشان: من از دایی بهترم/ هیچکس پرسپولیس را تحویل نمی گرفت

به گزارش جام جم ورزشی ، گل محمدی در گفت و گویی اظهار داشته بود که درخشان با بازیکنان پرسپولیس صمیمی نیست و علاوه بر آن دیگر مشکلات پرسپولیس را نقد کرده بود. حمید درخشان امروز در گفت و گو با ورزش سه به صحبت های گل محمدی واکنش نشان داده است. وی در اینباره گفت: این حرف ها مثل این است که من بدون اینکه در خانه شما رفت و آمد داشته باشم بگویم پدرتان به شما بی احترامی می کند. با احترامی که من به گل محمدی می گذارم، اما او چطور از داخل خانه ما خبر دارد؟ چطور به خودش اجازه داده که در مورد پرسپولیس صحبت کند؟ مگر من در مورد ذوب آهن حرفی می زنم؟! این خیلی بد است که آدم جایی کار کند و راجع به تیم دیگری حرف بزند. واقعا دور از شخصیت یک مربی است. اگر گل محمدی این حرف را زده خیلی کم تجربگی کرده. هر کسی باید حرمت و جایگاهش را نگه دارد. امیدوارم که او واقعا این حرف را نزده باشد.

اما درخشان در بخش دیگری از گفت و گویش ادعایی عجیب را مطرح می کند. او که پیش از انتخاب به عنوان سرمربی پرسپولیس اعتقاد داشت که این تیم برای قهرمانی بازیکنان خوبی در اختیار دارد می گوید پس از برکناری دایی کمتر کسی جرات می کرد مسئولیت تیم را بپذیرد! وی در اینباره نیز گفت: اگر مقایسه ای باشد، ما بیشتر از دایی امتیاز گرفته ایم. به نظر من کسی که این آمارها را داده اصلا حساب و کتاب بلد نبوده! من آمدم و مسئولیت تیمی را که هیچ کس ریسک نمی کرد آن را بپذیرد، قبول کردم. با آن همه مصدوم و محروم ! این قضاوت عادلانه نیست که بیاییم مقایسه ای داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها