jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۶۷۷۳   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۶

جام جم ورزشی: گفت و گوی انتقادی یحیی گل محمدی درباره شرایط پرسپولیس باعث واکنش حمید درخشان شده است.

درخشان: من از دایی بهترم/ هیچکس پرسپولیس را تحویل نمی گرفت

به گزارش جام جم ورزشی ، گل محمدی در گفت و گویی اظهار داشته بود که درخشان با بازیکنان پرسپولیس صمیمی نیست و علاوه بر آن دیگر مشکلات پرسپولیس را نقد کرده بود. حمید درخشان امروز در گفت و گو با ورزش سه به صحبت های گل محمدی واکنش نشان داده است. وی در اینباره گفت: این حرف ها مثل این است که من بدون اینکه در خانه شما رفت و آمد داشته باشم بگویم پدرتان به شما بی احترامی می کند. با احترامی که من به گل محمدی می گذارم، اما او چطور از داخل خانه ما خبر دارد؟ چطور به خودش اجازه داده که در مورد پرسپولیس صحبت کند؟ مگر من در مورد ذوب آهن حرفی می زنم؟! این خیلی بد است که آدم جایی کار کند و راجع به تیم دیگری حرف بزند. واقعا دور از شخصیت یک مربی است. اگر گل محمدی این حرف را زده خیلی کم تجربگی کرده. هر کسی باید حرمت و جایگاهش را نگه دارد. امیدوارم که او واقعا این حرف را نزده باشد.

اما درخشان در بخش دیگری از گفت و گویش ادعایی عجیب را مطرح می کند. او که پیش از انتخاب به عنوان سرمربی پرسپولیس اعتقاد داشت که این تیم برای قهرمانی بازیکنان خوبی در اختیار دارد می گوید پس از برکناری دایی کمتر کسی جرات می کرد مسئولیت تیم را بپذیرد! وی در اینباره نیز گفت: اگر مقایسه ای باشد، ما بیشتر از دایی امتیاز گرفته ایم. به نظر من کسی که این آمارها را داده اصلا حساب و کتاب بلد نبوده! من آمدم و مسئولیت تیمی را که هیچ کس ریسک نمی کرد آن را بپذیرد، قبول کردم. با آن همه مصدوم و محروم ! این قضاوت عادلانه نیست که بیاییم مقایسه ای داشته باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها