جام جم ورزشی: سخنگوی باشگاه استقلال از شکایت چند بازیکن خارجی استقلال به فدراسیون جهانی خبر داد.
کد خبر: ۷۳۶۷۳۷
شکایت بازیکنان خارجی از استقلال به فیفا

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، افجه ای درباره جلسه هیات مدیره آبی پوشان که روز گذشته (یکشنبه) در ساختمان این باشگاه برگزار شد گفت: این جلسه بدون حضور آقایان نجف نژاد و صاحب پناه برگزار شد که آقای صاحب پناه به دلیل کسالت و با اعلام قبلی در این جلسه موفق نشد حاضر شود.

وی درباره بخش نخست جلسه هیات مدیره استقلال اظهار کرد: در ابتدای جلسه گزارشی کامل از حوادث رخ داده دربازی تراکتورسازی و استقلال ارائه شد و اعضای هیات مدیره درباره آن صحبت کردند و قرار شد درباره آن اتفاقات تمهیدات لازم اتخاذ گردد.

عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: بیشتر وقت جلسه را مسئله تامین بودجه تا پایان نیم فصل اختصاص داد. به هرحال ما باید تعهداتمان را انجام دهیم ولی با یک مسئله جدی روبه رو هستیم و آن هم مسئله قرارداد خارجی های استقلال است. برخی از بازیکنان خارجی استقلال که تعداد قابل توجهی هم هستند، از باشگاه به فیفا شکایت کرده اند و قرار شد درباره شکایت آنها و پرداخت بدهی مان به آنها اقداماتی انجام دهیم. هیات مدیره استقلال برای حل مشکل آنها پیگیری های زیادی را انجام داد ولی متمم هایی در قرارداد این بازیکنان وجود دارد که کار را خیلی سخت می کند. در حال حاضر ما برای ضربه نخوردن استقلال چاره ای جز پرداخت پول نداریم. این پرداخت ها مربوط به بازیکنانی است که از دو سال گذشته جذب باشگاه شده اند و قبل از تعیین هیات مدیره جدید باشگاه را ترک کرده اند و اکنون به AFC شکایت کرده اند. لیکن پیگیری های مکرر ما به سرانجام نرسید و جهت جلوگیری از متضرر شدن باشگاه حل این مسئله اجتناب ناپذیر است و این بدان معنی است که رقم قابل توجهی برای حل این مشکل می بایست در آینده نزدیک از بودجه سال جاری باشگاه پرداخت شود.

او درپاسخ به سوالی درباره وضعیت کرار عنوان کرد: علی رغم توصیه های مکرر کادرفنی به کرار این بازیکن در بازی با تراکتورسازی کارت زرد گرفت. جالب است که بدانید شخص آقای قلعه نویی به سایر بازیکنان دو کارته هم توصیه کرده بود که مراقب باشند کارت نگیرند و از محروم شدن در بازی بعد و نیز ایجاد تنش در تیم جلوگیری شوند. با این همه کارتی که کرار گرفت، منجر شد تا آقای قلعه نویی دست به یک تعویض اجباری بزند و بطور کلی تیم دچار عدم تمرکز شد. درحال حاضر هم باید بگویم که مجموعه باشگاه استقلال و کادرفنی روی اصولش پایبند است و به سادگی از آن نمی گذرد. مطمئن باشید به هیچ بازیکنی اجازه داده نخواهد شد تاثیری روی سیاست باشگاه بگذارد و کرار با توجه به گزارش کادرفنی، به کمیته انضباطی باشگاه فراخوانده شده و نتیجه بررسی این کمیته حتما به اطلاع هواداران می رسد.

سخنگوی استقلال در ادامه با ابراز خرسندی از برگزاری داربی در دوم آذر گفت: جا دارد از مسئولان شورای تامین و سازمان لیگ بابت همکاری جهت برگزاری داربی در تاریخ دوم آذر تشکر کنیم. به هرحال آنها همکاری لازم را با ما برای این دیدار حساس داشته اند.

افجه ای در پایان درباره مصوبات هیات مدیره استقلال تصریح کرد: در جلسه روز گذشته مسائل دیگری هم مطرح شد که به دلیل کمبود وقت بررسی آنها به جلسه بعدی موکول شد.

برچسب ها: استقلال فیفا
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها