jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۶۵۹۰   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

رئیس مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدام غیراسلامی و غیرانسانی رژیم صهیونیستی در هتاکی به مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان، از نهادهای بین‌المللی بویژه اتحادیه بین‌المجالس جهانی خواست در مقابل اقدامات این رژیم فاسد ایستادگی کند.

به گزارش ایرنا، علی لاریجانی در آغاز جلسه علنی دیروز اظهار کرد: دولت‌های اسلامی باید در مقابل این اقدام شنیع رژیم صهیونیستی از خواب بیدار شوند و با ملت مظلوم فلسطین که نیاز به حمایت دارند، همصدا شوند.وی افزود: گرچه ملت غیور فلسطین با حرکت انقلابی خود عرصه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرد، اما موضوع تاسف‌آور این است که وقتی کشورهای اسلامی این چنین درگیر مسائل درونی خود باشند و اختلافات مذهبی را عمده کنند و با رفتار تروریستی بدترین لطمه را به امت اسلامی بزنند مجال کافی را برای دشمنان اسلام فراهم می‌کنند که به مقدس‌ترین مکان اسلامی توهین و جسارت کنند و طرح‌هایی برای غصب اراضی اطراف قبله مسلمانان فراهم کنند تا با آوارگی مسلمانان، طرح یهودی‌سازی را پیگیری کنند.رئیس مجلس تصریح کرد: در مقابل این اقدام شنیع رژیم صهیونیستی، دولت‌های اسلامی باید از خواب بیدار شوند و در مقابل توطئه‌های این رژیم بی‌هویت فریاد برآورند و با ملت مظلوم فلسطین که این روزها با قیام خود نیاز به حمایت مسلمانان دارند، همصدا شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر