jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۳۶۱۲۵   ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۱

«شادی سرخیل» عضو 21 ساله تیم منتخب گیلان اعزامی به مسابقات قهرمان کشوری کایاک صبح شنبه هنگام تمرین در پیست قایقرانی تالاب انزلی در اثر واژگون شدن قایق غرق شد.

جستجو برای یافتن جسد زن قایقران در تالاب انزلی

رییس جمعیت هلال احمر بندرانزلی عصر شنبه با ابراز تسلیت نسبت به درگذشت این ورزشکار جوان گفت: از صبح امروز نیروهای هلال احمر، نیروی دریایی و دریابانی با کمک غواصان مشغول جستجو برای پیدا کردن جسد این ورزشکار جوان هستند.

«اکبر صبربخش» با اشاره به شدت جریان آب اظهار کرد: تا این ساعت به رغم تلاش های وسیع صورت گرفته موفق به یافتن جسد نشدیم.

وی یادآور شد: طبق صحبت های مربی تیم، شادی سرخیل به همراه 11 عضو دیگر تیم کایاک با نظارت مربیانشان از درون دو قایق موتوری در پیست قایقرانی تالاب انزلی در حال تمرین بودند که به دلایل نامعلوم قایق وی واژگون شد.

صبربخش با بیان این که مربی بلافاصله پس از مشاهده واژگون شدن قایق به سمت آن می رود، تصریح کرد: این ورزشکار یک هزار و 500 متر پارو زده و بدنش گرم، ولی آب تالاب سرد بود و وی جلیقه نجات نیز به تن نداشت و احتمالا به سرعت غرق شده است.

رییس جمعیت هلال احمر انزلی با بیان این که افتادن ورزشکار به درون آب در ورزش های آبی طبیعی است، گفت: به همه قایقران ها توصیه می شود با وجود آشنایی با فنون شنا جلیقه نجات به تن داشته باشند. (ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر