jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۵۹۰۷   ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۲

جام جم ورزشی: مهاجم اروگوئه ای بارسلونا در کتابی سرمربی پرتغالی چلسی را به سخره گرفته است که این اتفاق از سوی مورینیو بی پاسخ نمانده است.

حمله شدید "آقای خاص" به لوئیس سوارز

به گزارش جام جم ورزشی ، لوئیس سوارز کتاب خاطرات خود را به تازگی منتشر کرده که در بخشی از آن، به انتقاد از مورینیو پرداخته و از قول یکی از بازیکنان چلسی که فصل گذشته در آنفیلد در حال وقت کشی بوده گفته: چه کاری از من می‌خواهید؟ اگر مورینیو از من بخواهد که اینطور بازی کنم، باید اینطور بازی کنم. چه کار دیگری می‌توانم انجام دهم؟ اگر اینطور بازی نکنم، به من بازی نخواهد داد."

اما مورینیو در واکنش به کتاب خاطرات سوارز در گفت و گویی اظهار داشت: سوارز 26 سال دارد و نوشتن کتاب خاطرات در این سن احمقانه است. واقعا چه کسی این کتاب ها را می خواند؟ ابتدا روی کین و حالا نوبت به سوارز است که برای فروش بیشتر کتابش از من انتقاد کند. این ها کتاب نیستند، چرندیاتی هستند که یک مشت بی سواد می خواهند تحویل مردم بدهند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر